• Tytuł: Konkurs „Grudniowe Inspiracje” – wygraj perfumy PACO RABANNE!
  • Kategoria: Naturalne, zdrowe, stylowe i wciąż modne - ceglane ściany

Zgodnie z obietnicą ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników ceglanej architektury. Wystarczy aparat i konto na facebooku. Do wygrania zestaw zapachowy Lady Million Paco Rabanne o wartości 300 PLN!

Aby wziąć udział w konkursie należy 'polubić' fanpage naszej strony na portalu Facebook.com https://www.facebook.com/ceglane oraz wykonać zamieszczone tam zadanie konkursowe.

Zadanie konkursu „Grudniowe inspiracje” polega na wykonaniu fotografii prezentującej aranżację z płytek ceglanych bądź ceglanej ściany i umieszczeniu jej w komentarzu pod postem konkursowym.
Umieszczenie fotografii w komentarzu pod postem konkursowym jest jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której komentarz ze zdjęciem zdobędzie największą ilość ‘polubień’.

Konkurs startuje dziś 02 grudnia i kończy się 16 grudnia 2014 roku.
Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 17 grudnia 2014 roku.

W naszym konkursie mogą brać udział wszystkie osoby pełnoletnie, które mają ceglaną ścianę bądź podłogę u siebie w domu oraz te osoby, które tylko ją widziały i zdążyły zrobić zdjęcie zanim im gdzieś uciekła ;) W praktyce oznacza to, że akceptować będziemy też zdjęcia np: restauracji, biur, budynków i dowolnych miejsc, ważne aby były to zdjęcia Państwa autorstwa a w kadrze znalazły się ceglane elementy :)

Zapraszamy do zabawy!

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż przeczytał i zrozumiał regulamin oraz spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: link

  • Kategoria: Naturalne, zdrowe, stylowe i wciąż modne - ceglane ściany